Referencie

Naše referencie

Služby a nejaké tie čísla

29 rokov skúseností a vyše 2000  spokojných zákazníkov v oblasti poskytovania technických služieb. Montáže pre súkromné osoby, ktorých máme množstvo nezverejňujeme v dôsledku ochrane osobných údajov a vzhľadom na diskrétnosť našich služieb neuvádzame ich menoslov, pravidelne ročne vykonávame profylaktické kontroly na vyše 200 objektov medzi ktorými sú administratívne budovy, skladové priestory, rodinné domy, byty, garáže a pod.

Zároveň naša spoločnosť zrealizovala množstvo projektov, ktorých zoznam nemôže byť uverejnený aj s ohľadom na charakter týchto objektov a zákaziek vzhľadom na diskrétnosť našich služieb neuvádzame ich menoslov.

Medzi cca. 1800 klientov s potrebami na dodávky bezpečnostných služieb a techniky v rôznych rozsahoch je 5 renomovaných slovenských bankových subjektov, 10 celoslovensky pôsobiacich obchodných reťazcov, skladových objektov, administratívnych budov a komerčných priestorov ako aj množstvo rodinných domov, reťazcov, skladových objektov, administratívnych budov a komerčných priestorov.

0
Spokojný klienti
0
Ochránených komerčných budov
0
Ochranených domov
0
Nainštalovaných kamier

Partneri

A spolupráce

Kamerové a videovrátnikové systémy

Kamery: DAHUA, AVIGILON, HIKVISION
Video vrátniky, audio vrátniky: THARGA, OPALE, COMELIT, EASYDOOR, PERLA

Elektronické zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy: SYSTÉM ARITECH

Zabezpečenie vozidiel

Autoalarmy COBRA